#orange23-k0728

Область проєкту:
Квартира
Рік проекту:
2022
Місцезнаходження:
Вінниця
Про проєкт

Ця дворівнева квартира створена для комфортного життя сім'ї з підлітком. Вона об'єднує в собі сучасний дизайн та елементи українського стилю, що робить її особливою та неповторною.

Про клієнта

Клієнти - це сім'я, яка цінує затишок, комфорт і красу в своєму житті. Вони працюють в сфері медицина, тому вдома має панувати атмосфера спокою, що сприятиме відпочинку. Вони люблять сучасний стиль, але також не забувають про свої коріння та традиції.

Вони мають підлітка, який потребує свого простору для самовираження та розвитку. Крім того, у них є кіт, інтереси  якого ми теж врахували при створенні дизайну інтер’єру.

Концепт

Концепція проекту полягає в поєднанні сучасності з українськими традиціями, створенні простору, що сприяє затишку та комфорту для всієї сім'ї. Основні принципи - відкрите планування, друге світло, окремі простори для кожного члена сім'ї, а також використання елементів українського стилю та колориту.

Дизайн

Світло-зелені акценти надають квартирі свіжості та життя, створюючи гармонійний контраст з природними дерев'яними елементами та іншими тонами. Елементи українського орнаменту є особливістю цієї квартири, однак не перевантажують візуально простір.

Вітальня об'єднана з кухнею, з другим світлом. Кухня функціональна, з великою кількістю місць для зберігання. На кухні є закритий функціональний фартух, що дозволяє використати простір за кухнею на всі 100%

Побажання власників - окрема спальня з ванною та великою кількістю місць для зберігання. У спальні з єлементами декоративної «вишивки» на стіні, що додає візуальної цікавинки інтер’єру і повторює стиль вітальні.

Спальня виконана в мінімалістичному стилі, що надає відчуття простору в приміщенні.

Власниця квартири колекціонує свічки та елементи декору, тому включення в інтер'єр поличок та стелажів було дуже важливим.

Загалом, ця дворівнева квартира - це гармонія між сучасністю та традиціями, простором та затишком, яка створює ідеальне місце для життя сім'ї

No items found.

Команда

Ми завжди зосереджені на:

  • створенні дизайнів, які привабливі не тільки на картинках, але й у реальному житті;
  • розробці інтер'єрів, які можуть бути успішно втілені в життя;
  • дотриманні всіх технологій ремонту, щоб забезпечити чудовий результат.
Історія Orange Studio почалась у 2013 році. Тоді в нас було двоє - засновник та  дизайнер.  А у 2019 році відбувся внутрішній землетрус. Нас перегорнуло з ніг на голову: почали зростати, створювати комплексні послуги, чітко розуміти, що хочемо давати наших клієнтам та який формат роботи нам точно не підійде.

Зараз:

Команда - найкраще, що в нас є!

Над вашим проєктом працюють: проджект-менеджер, дизайнери різних напрямків та компетенцій, будівельні бригади та керівники відділів. Всі розробляють реалістичний інтер'єр ДЛЯ ВАС, а не гарну картинку для нашого портфоліо.
No items found.

Давайте разом створимо

інтер’єр/дизайн-проєкт під ключ

Залишайте контакти та менеджер з вами зв'яжеться

+38
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.